Platinum Hp Mf Agm 24ah 280cca Wc 1yr U1-9R
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Platinum |
| Battery Capacity | 24 Ah |
| Battery Voltage | 12 V |
| Battery CCA | 280 A |
| Battery Width | 130 mm |
| Battery Function | Starter Battery |
| Battery Height | 184 mm |
| Battery Length | 196 mm |
| Product Information |
|
| Product Title | Garden Battery 12V - 24Ah - 220CCA |
| Product Description | Platinum |
£ 1,000.00 inc. VAT






