Exide ETX12-BS 12V AGM Motorcycle Battery YTX12-BS
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Range | Exide Factory Sealed Gel/AGM |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 10 Ah |
| CCA (EN) | 150 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 90 mm |
| Height inc. terms | 130 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 29.96 inc. VAT






















