TRW Motorcycle Brake Disc Front MSW283RAC
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 296 mm |
| Rotor Style | slotted |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 94 mm |
£ 111.91 inc. VAT















