TRW Motorcycle Brake Disc MST212RAC
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Material | Steel |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 292 mm |
| Rotor Style | rigid contour brake disc |
| Brake Pad Thickness | 4.5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 180 mm |
£ 57.80 inc. VAT















