TRW Motorcycle Brake Disc MST246
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 220 mm |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 89 mm |
£ 45.98 inc. VAT















