TRW Motorcycle Brake Disc MST320EC
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 260 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 3 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Replaces | MST320 |
| Inner Diameter | 120 mm |
£ 31.99 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 260 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 3 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Replaces | MST320 |
| Inner Diameter | 120 mm |
£ 31.99 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 220 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 105 mm |
£ 45.46 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 256 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 144 mm |
£ 52.67 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Rotor Style | rigid contour brake disc |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 121 mm |
£ 32.78 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 110 mm |
£ 45.60 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 276 mm |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 174 mm |
£ 57.97 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 298 mm |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 105 mm |
£ 59.38 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Material | Steel |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Rotor Style | rigid contour brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 136 mm |
£ 47.29 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 115 mm |
£ 33.10 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 220 mm |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 115 mm |
£ 45.68 inc. VAT