Apec Coil Spring Rear ACS1260
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 337 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 103 mm |
| Vehicle Manufacturer | RENAULT |
| Model | SCENIC |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 11 mm. 8 mm |
£ 17.92 inc. VAT















