NAPA Commercial Battery 663N
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 345 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 238 mm |
£ 171.02 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 345 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 238 mm |
£ 171.02 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 115 Ah |
| CCA (EN) | 820 A |
| Length | 345 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 238 mm |
£ 161.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 345 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 238 mm |
£ 171.02 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 230 Ah |
| CCA (EN) | 1400 A |
| Length | 518 mm |
| Width | 271 mm |
| Height | 236 mm |
£ 357.84 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 185 Ah |
| CCA (EN) | 1230 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 223 mm |
| Height | 223 mm |
£ 286.27 inc. VAT