TRW Brake Pads Set Front MCB669SI
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 72.8 mm |
| Height | 43.9 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 13.61 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 72.8 mm |
| Height | 43.9 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 13.61 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 108.5 mm |
| Height | 40.1 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 15.74 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 102.1 mm |
| Height | 38.9 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 9.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 14.30 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 102.1 mm |
| Height | 38.9 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 9.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 16.38 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 100 mm |
| Height | 56.1 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.4 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 14.15 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 100 mm |
| Height | 56.1 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.4 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 15.37 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 74.9 mm |
| Height | 55.5 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 13.91 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 74.9 mm |
| Height | 55.5 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 15.95 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 74.5 mm |
| Height | 55.2 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 15.95 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 115 mm |
| Height | 40.1 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.3 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 22.97 inc. VAT