Platinum 12v 135ah 760cca Mf 2yr Hd 626X
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Platinum |
| Battery Length | 513 mm |
| Battery Capacity | 135 Ah |
| Battery Voltage | 12 V |
| Battery Type Code | 626 |
| Battery Width | 189 mm |
| Battery CCA | 760 A |
| Battery Function | Starter Battery |
| Battery Height | 223 mm |
| Product Information |
|
| Product Title | MF HD Conventional Battery 12V - 135Ah - 760CCA |
| Product Description | Platinum |
£ 1,000.00 inc. VAT






