NAPA EFB Car Battery AFB110N
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 75 Ah |
| CCA (EN) | 730 A |
| Length | 317 mm |
| Width | 175 mm |
| Height | 175 mm |
£ 79.63 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 75 Ah |
| CCA (EN) | 730 A |
| Length | 317 mm |
| Width | 175 mm |
| Height | 175 mm |
£ 79.63 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 80 Ah |
| CCA (EN) | 730 A |
| Length | 317 mm |
| Width | 175 mm |
| Height | 190 mm |
£ 92.02 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 55 Ah |
| CCA (EN) | 430 A |
| Length | 236 mm |
| Width | 126 mm |
| Height | 224 mm |
£ 49.51 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 95 Ah |
| CCA (EN) | 780 A |
| Length | 304 mm |
| Width | 174 mm |
| Height | 225 mm |
£ 81.93 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 100 Ah |
| Length | 351 mm |
| Width | 174 mm |
| Height | 188 mm |
£ 111.77 inc. VAT