Brembo Motorcycle Brake Pads Set Front 07SU14SA
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.5 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.5 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 52.2 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 49.9 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 51 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 29.27 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 94 mm |
| Height 2 | 36.3 mm |
| Height 3 | 36.5 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 7.6 mm |
| Thickness/Strength 2 | 7.6 mm |
£ 40.35 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.8 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 29.13 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 94 mm |
| Height | 36.5 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8.6 mm |
| Thickness/Strength 2 | 10.1 mm |
£ 47.78 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 40 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 35.67 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 115 mm |
| Height | 40.1 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8.3 mm |
| Thickness/Strength 2 | 8.3 mm |
£ 49.34 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 39.9 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 9.4 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 47.45 inc. VAT