Brembo Motorcycle Brake Pads Set Front 07BB37LA
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.9 mm |
| Colour | white |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 59.24 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.9 mm |
| Colour | white |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 59.24 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.9 mm |
| Colour | silver |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 68.85 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 45.9 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.14 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 49 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 56.40 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 54.4 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.3 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 61.5 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 13 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 42.66 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 53.7 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 38.9 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 9.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 42.92 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 115 mm |
| Height | 40.1 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8.3 mm |
| Thickness/Strength 2 | 8.3 mm |
£ 51.23 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55.2 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT