Brembo Motorcycle Brake Pads Set Front 07HO50LA
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 46.7 mm |
| Colour | white |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 45.09 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 46.7 mm |
| Colour | white |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 45.09 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 46.7 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 42.98 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 44.9 mm |
| Colour | white |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 42.12 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 44.9 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 40.32 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 39.6 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 46.2 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 29.27 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 34.2 mm |
| Colour | Terracotta |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 28.25 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 34.2 mm |
| Colour | silver |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 41.07 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 109.15 mm |
| Height 2 | 37.4 mm |
| Height 3 | 44.5 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8.3 mm |
| Thickness/Strength 2 | 8.3 mm |
£ 29.13 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 54 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 6.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 46.55 inc. VAT