Brembo Motorcycle Brake Pads Set 07BB03SP
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 40.1 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 7.7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 42.50 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 40.1 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 7.7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 42.50 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 94 mm |
| Height 2 | 36.3 mm |
| Height 3 | 36.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 7.6 mm |
| Thickness/Strength 2 | 7.6 mm |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 94 mm |
| Height 2 | 36.3 mm |
| Height 3 | 36.5 mm |
| Colour | copper |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 7.6 mm |
| Thickness/Strength 2 | 7.6 mm |
£ 28.25 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 53.4 mm |
| Colour | blue |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 25.55 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55.5 mm |
| Colour | blue |
| Brake Pad Thickness | 8.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 29.27 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 53.9 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 7.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.14 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.8 mm |
| Colour | Terracotta |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 28.25 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.8 mm |
| Colour | silver |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 41.07 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 40.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 66.42 inc. VAT