Brembo Motorcycle Brake Pads Set 07BB37SA
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.9 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 56.93 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.9 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 56.93 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 50.8 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 34.83 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 39.9 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 10.7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 40.35 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 38.9 mm |
| Colour | blue |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 32.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 38.9 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 40 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 40.35 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 39.9 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 43.50 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 46.2 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 109.15 mm |
| Height 2 | 37.4 mm |
| Height 3 | 44.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8.3 mm |
| Thickness/Strength 2 | 8.3 mm |
£ 47.27 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 109.15 mm |
| Height 2 | 37.4 mm |
| Height 3 | 44.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8.3 mm |
| Thickness/Strength 2 | 8.3 mm |
£ 47.27 inc. VAT