Brembo Motorcycle Brake Pads Set 07KA23SA
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 49.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 49.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 49.5 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 7.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 63.32 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 88.85 mm |
| Height | 39.1 mm |
| Colour | red |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 9.4 mm |
| Thickness/Strength 2 | 9.4 mm |
£ 35.67 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 51 mm |
| Colour | red |
| Brake Pad Thickness | 8.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 41.9 mm |
| Colour | black |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 9.3 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 16.68 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 51 mm |
| Colour | copper |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 28.31 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 110.82 mm |
| Height 2 | 41.1 mm |
| Height 3 | 44.1 mm |
| Colour | black |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Thickness/Strength | 8 mm |
| Thickness/Strength 2 | 8 mm |
£ 25.01 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 40.1 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.71 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 56.1 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.14 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 51.4 mm |
| Colour | red |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 39.14 inc. VAT