Brembo Brake Pads Set 07BB2065
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 47.16 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 47.16 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55.6 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.3 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 32.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 56.1 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 32.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 51.4 mm |
| Colour | blue |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 32.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 41.01 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 73.44 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 66.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 55.2 mm |
| Colour | blue |
| Brake Pad Thickness | 7.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 32.96 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 46.7 mm |
| Colour | silver |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 51.54 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Height | 50.5 mm |
| Colour | copper |
| Brake Pad Thickness | 6.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 38.22 inc. VAT